Ředitelství

Bakaláři – bezpečnostní certifikát

Bakaláři – nový certifikát

Dne 19. 6. 2017 jsme vytvořili zabezpečené připojení s šifrovacím certifikátem pro aplikaci Bakaláři. Pokud se nemůžete na mobilní aplikaci nyní dostat, stačí provést na mobilním telefonu v aplikaci Bakaláři následující postup:

1. odhlásit se z aplikace
2. znovu se přihlásit
3. po přihlášení se objeví dotaz, zda důvěřujete novému certifikátu – potvrďte tlačítkem ANO

Nyní Vám již přihlášení bude fungovat. Obnova certifikátu se bude provádět jednou za dva roky.

Exkurze do vily TUGENDHAT

Exkurze do vily Tugendhat

Vyhodnocení soutěže „O nejkrásnější adventní věnec“

Adventní věnce, hodnocení 2016

Adventní věnce, foto k hodncení

VÝBORNÝ VÝSLEDEK NAŠICH STUDENTŮ V SOUTĚŽI BOBŘÍK INFORMATIKY

Naši studenti dosáhli výborných výsledků v letošním ročníku celostátní soutěže Bobřík informatiky, který se konal na začátku listopadu. Soutěž pro žáky ZŠ a SŠ organizuje Fakulta informatiky Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Každý soutěžící dostal elektronický test s 15 otázkami, odpovídal nejčastěji zaškrtáváním možností. Letos soutěžilo přes 71000 studentů z celé republiky.

Tento rok máme opět celostátního vítěze, a to Jiřího Prese z kvarty a Barboru Pospíšilovou z tercie a mnoho dalších úspěšných řešitelů.

Od minulého roku je nově zařazen postup třiceti nejlepších studentů z každého kraje v kategorii Senior do ústředního kola, které je zařazeno do programu Excelence středních škol. V této kategorii se probojovali do ústředního kola, které se bude konat 1. února 2017 na vybrané střední škole, Martin Ošmera a Ondřej Ryšánek. Všem vítězům a úspěšným řešitelům blahopřejeme k dosaženým výsledkům, všem ostatním studentům děkujeme za účast v soutěži.

Ing. Karel Vitula