Redaktor

Prezentace Fakulty strojního inženýrství VUT

22. 1. 2018 v 7:15 v učebně J 2 se koná prezentace FSI VUT. Kromě přihlášených zveme všechny zájemce.

Mgr. Hana Stravová, VP

Sborník Nejen Židlochovice v pracích studentů gymnázia

Ve čtvrtek 18. 1. 2018 v 17.00 hod. proběhne na naší škole setkání autorů, sponzorů a zájemců o regionální historii v souvislosti s vydáním sborníku Nejen Židlochovice v pracích studentů gymnázia. Více na: Sborník

Dny otevřených dveří na vysokých školách jsou v lednu opět aktuální

Zejména studentům sedmých a osmých ročníků jsou určeny termíny DOD na vysokých školách – státních, veřejných  dod_verejne_vs_2_1_2018 i soukromých dod_soukrome_vs_5_12_2017 . Návštěvu lze doporučit i studentům sexty, kteří vážně přemýšlejí, jakým směrem se budou ubírat jejich kroky po absolvování gymnázia.

Hana Stravová, výchovný poradce

Soutěž v anglickém jazyce Best in English

Dne  30. listopadu 2017 proběhla mezinárodní on-line soutěž v anglickém jazyce Best in English, které se zúčastnilo 21 studentů z naší školy. Více na: Best in English

Lyžařský a snowboardový kurz sekundy 7. – 13. ledna 2018

Informace a přihláška zdelékařské potvrzení.
Dokumenty ke stažení:  informace před odjezdemřád kurzupotvrzení rodičů o seřízení vázání.

Vychází 1. číslo školního časopisu

Dnes vyšlo první číslo nového školního časopisu s názvem DALEKOHLEDím. V prodeji bude opět zítra o velké přestávce před vrátnicí školy, případně v kabinetě ČJ. Přikládáme titulní stranu a obsah pro lepší představu, o čem se můžete v tomto čísle dočíst.

Vánoční besídka 2017

Zveme všechny žáky a absolventy gymnázia na tradiční školní vánoční besídku, bude se konat v pátek 22. prosince od 9 hodin v kulturním sále místní sokolovny.

První ocenění v projektu PPPP

Po uplynutí prvních dvou měsíců třetího ročníku projektu PPPP získávají oceneni-za-mesice-rijen-a-listopad první soutěžící!

Celostátní kolo Dějepisné soutěže gymnázií v Chebu

Ve dnech 22. – 23. listopadu se Jan Hroudný, Jan Procházka z Holasic a Jan Procházka ze Syrovic zúčastnili celostátního kola Dějepisné soutěže. Více na: Cheb

Exkurze do Terezína

Ve čtvrtek 15. listopadu se uskutečnila exkurze do Terezína, které se zúčastnili žáci kvarty a sexty. Více na: Terezín