Redaktor

Jubilejní 20. ples gymnázia

Informace k plesu a prodeji vstupenek zde

Petr Hodinský – první, Karolína Mikesková – třetí v okresním kole Dějepisné olympiády

Petru Hodinskému, Karolíně Mikeskové, Janě Scheerové gratulujeme k výborné reprezentaci školy.

TVOŘENÍ ZE SNĚHU

Lyžařský kurz sekundy

V týdnu od 6. do 12. ledna se uskutečnil lyžařský a snowboardový výcvikový kurz třídy sekunda. Zpráva z pobytu zde. Fotky z kurzu jsou ve fotogalerii.

Postup do krajského kola

Ve čtvrtek 10.1. se konalo v Zastávce u Brna okresní kolo ve florbalu dívek. Podrobnosti zde:

Výsledky školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce

Tento týden proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Výsledky této soutěže naleznete zde

Vyhodnocení soutěže „O nejkrásnější adventní věnec“

Vyhodnocení 18. ročníku soutěže „O nejkrásnější adventní věnec“

Školní kolo Ekonomické olympiády

Školního kola soutěže se zúčastnilo 15  žáků sexty – oktávy. Výsledky

Školní kolo Olympiády v ČJ

Školní kolo soutěže proběhlo v pátek 30. listopadu 2018. Výsledky

Školní kolo lingvistické olympiády

Ve školním kole lingvistické olympiády se na prvním místě umístila Theresa Šupová ze sexty, na druhém místě Adéla Felcmanová z oktávy a na třetím místě Veronika Hochmanová ze septimy. Děvčatům gratulujeme, případný postup do krajského kola vám včas oznámíme. Podrobné výsledky najdete zde.