Redaktor

Sportovní den

28. června 2017 se na naší škole uskutečnil Sportovní den. Žáci si mohli vybrat z následujících sportovních aktivit:  orientační běh, cyklistika, fotbal, horolezecká stěna, in-line, lukostřelba, nohejbal, plavání, sebeobrana a turistika.

Poděkování patří všem učitelům za organizaci a řízení jednotlivých sportů. Ke zdárnému průběhu přispěli také všichni žáci svým přístupem a chováním.

Celostátní kolo SOČ

Více na: SOČ

Vítězství v literární soutěži Skrytá paměť Moravy

Vítězem literární soutěže Skrytá paměť Moravy se letos ve II. kategorii stal náš student Jan Procházka (H) ze sexty. Ocenění za svůj příspěvek nazvaný Mýtiny si osobně převzal na slavnostním vyhlášení v Mikulčicích.

Organizace posledního týdne školního roku 2016/2017

Informace k organizaci - zde .

Závěrečné slavnostní vyhlášení vítězů PPPP 2016/2017

Vyhodnocení PPPP

Projekt podpory přírodovědných předmětů v letošním školním roce dospěl do konce. Jména a úspěchy oceněných za duben a květen si můžete prohlédnout zde (duben-a-kveten)

Konečné výsledky letošního ročníku jsou shrnuty v souboru  celkove-vysledky.

VLTAVA 2017 – vodácký kurz

Informace ke kurzu ZDE

Do celostátního kola SOČ postupuje nakonec 6 studentů!

V těchto dnech přišla zpráva od organizátorů ústředního kola SOČ.  Do celostátního kola postupuje ještě jeden student naší školy Daniel Kříž. Celostátní kolo SOČ

Ocenění žáci v projektu PPPP za měsíce březen a duben

Zde si můžete prohlédnout seznam žáků oceněných v projektu PPPP v měsících březnu a dubnu spolu se seznamem aktivit, za které projektové body získali. Všem oceněným blahopřejeme.

Férová snídaně

report