Redaktor

Ocenění žáci v projektu PPPP za měsíce březen a duben

Zde si můžete prohlédnout seznam žáků oceněných v projektu PPPP v měsících březnu a dubnu spolu se seznamem aktivit, za které projektové body získali. Všem oceněným blahopřejeme.

Do celostátního kola SOČ postupuje 5 studentů

V těchto dnech byly zveřejněny konečné výsledky krajského kola SOČ. Více: Krajské kolo SOČ

Férová snídaně

report

Okresní kolo atletického závodu Pohár rozhlasu

report

Výsledek Českého dne proti rakovině v Židlochovicích

Počet prodaných kytiček a peněžní výsledek sbírky najdete zde.

Exkurze primy na větrný mlýn v Kloboukách a do kovárnyv Těšanech

10. května 2017 vyrazila prima na exkurzi. Podrovnosti v článku Větřák v Kloboukách a kovárna v Těšanech.

Turnaj frisbee SŠ Brno

Dne 26. 4. 2017 se naše škola Gymnázium Židlochovice zúčastnila středoškolské ligy v ultimate frisbee. Tým tvořili čtyři žáci ze sexty, čtyři z kvarty a jedna žačka ze septimy. Turnaj probíhal na třech hřištích, kde se hrály vždy tři zápasy po 30 minutách. Jelikož se naše gymnázium zúčastnilo tzv. “středoškolek” poprvé, skončili jsme na předposledním místě. ZDE si můžete prohlédnout pár fotek z alba brněnského frisbee týmu Left Overs.

Nela Chalupová (sexta)

Úspěšní řešitelé krajského kola MO

Dne 11. 4. 2017 se konalo v Brně krajské kolo Matematické olympiády. Úspěšnými řešiteli v kategorii B se stali  Adéla Felcmanová a Jenda Procházka ze sexty, v kategorii C Pavel Hodovský z kvinty. Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

D. Pauková

Frisbee turnaj ZŠ pondělí 24.4.

článek

Novinky z JCMM