Monthly Archives: Červen 2017

Sportovní den

28. června 2017 se na naší škole uskutečnil Sportovní den. Žáci si mohli vybrat z následujících sportovních aktivit:  orientační běh, cyklistika, fotbal, horolezecká stěna, in-line, lukostřelba, nohejbal, plavání, sebeobrana a turistika.

Poděkování patří všem učitelům za organizaci a řízení jednotlivých sportů. Ke zdárnému průběhu přispěli také všichni žáci svým přístupem a chováním.

Celostátní kolo SOČ

Více na: SOČ

Vítězství v literární soutěži Skrytá paměť Moravy

Vítězem literární soutěže Skrytá paměť Moravy se letos ve II. kategorii stal náš student Jan Procházka (H) ze sexty. Ocenění za svůj příspěvek nazvaný Mýtiny si osobně převzal na slavnostním vyhlášení v Mikulčicích.

Bakaláři – bezpečnostní certifikát

Bakaláři – nový certifikát

Dne 19. 6. 2017 jsme vytvořili zabezpečené připojení s šifrovacím certifikátem pro aplikaci Bakaláři. Pokud se nemůžete na mobilní aplikaci nyní dostat, stačí provést na mobilním telefonu v aplikaci Bakaláři následující postup:

1. odhlásit se z aplikace
2. znovu se přihlásit
3. po přihlášení se objeví dotaz, zda důvěřujete novému certifikátu – potvrďte tlačítkem ANO

Nyní Vám již přihlášení bude fungovat. Obnova certifikátu se bude provádět jednou za dva roky.

Organizace posledního týdne školního roku 2016/2017

Informace k organizaci - zde .

Závěrečné slavnostní vyhlášení vítězů PPPP 2016/2017

Vyhodnocení PPPP

Projekt podpory přírodovědných předmětů v letošním školním roce dospěl do konce. Jména a úspěchy oceněných za duben a květen si můžete prohlédnout zde (duben-a-kveten)

Konečné výsledky letošního ročníku jsou shrnuty v souboru  celkove-vysledky.

VLTAVA 2017 – vodácký kurz

Informace ke kurzu ZDE

3. místo v krajském kole Biologické olympiády

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se uskutečnilo krajské kolo Biologické olympiády, kat. D. Naši školu a okres reprezentovala vítězka okresního kola Andrea Sedláková. Mezi 30 účastníky obsadila velmi pěkné 3. místo. Studentce sekundy děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme další úspěchy. Celostátní kolo se v této kategorii ještě nekoná.