Sportovní rekordy

Vrh koulí - dorost

FRAŇĚK Jan (2005)

1275 cm

BADINOVÁ Vlasta (2000)

999 cm

 

Vrh koulí - st. žáci

Kolstrunk David (2003)

1148 cm

BADINOVÁ Vlasta (1999)

940 cm

Hod míčkem - ml. žáci

 KOSINA Martin (2005)

56,32 m

MARKOVÁ Ivona (1995)

41,90 m

Hod granátem - dorost

IVIČIČ Roman (2003)

54,10 cm

Hod granátem - st. žáci

 KOLSTRUNK David (2003)

54,40 m

 

Šplh - tyč s přírazem - dorost

 BÁBOROVÁ Anna (2002)

3,77 s

Šplh - lano s přírazem - dorost

 PŘICHYSTAL Lukáš (1998)

3,35 s

Sedláková Jitka (1998)

6,60 s

  

Šplh - lano bez přírazu - dorost

PŘICHYSTAL Lukáš (1999)

4,21 s

 

Šplh na tyči - st. žáci

NEČAS Radek (1996)

2,4 s

NENTVICHOVÁ Martina (1995)

3,2 s

 

 Šplh na tyči - ml. žáci 

KOLSTRUNK David (1999)

3,70 s

 BÁBOROVÁ Anna (1999)

3,89 s

 

Štafeta - dorost

KUČERA Radek

KRATOCHVÍL Jakub

FIGLOVSKÝ Jan

IVIČIČ Roman

(2002)

2:25,9 min

NEDĚLOVÁ

KUČEROVÁ

MATOUŠKOVÁ

ŠABATOVÁ

(2000)

2:53,8 min

Štafeta - ml. žáci

KORNHAUSER Vít

HORÁČEK Oto

SOBOTKA Petr

DVOŘÁK Pavel

(1999)

36,28 s

 

Skok vysoký - dorost

FIGLOVSKÝ Jan (2003)

DVOŘÁK Pavel (2003)

174 cm

Grycová Michaela (2003)

148 cm

 

Skok vysoký - st. žáci

KAZLEPKA Radim (2000)

170 cm

FAJKUSOVÁ Kateřina (2006)

150 cm

 

Skok vysoký - ml. žáci

KOLSTRUNK David (2001)

150 cm

GRYCOVÁ Michala (1998)

140 cm

 

Skok daleký - dorost

PŘICHYSTAL Lukáš (1998)

577 cm

KNESLOVÁ Petra (2006)

436 cm

 

Skok daleký - st. žáci

KOMÍNEK Luboš (2000)

515 cm

TÁBORSKÁ Hana (1998)

447 cm

  

Skok daleký - ml. žáci

KOPEČEK David (1996)

467 cm

 MARKOVÁ Ivona (1996)

446 cm

 

Plavání 50 m v. zp. - dorost

MAREK Petr (2002)

37,93 s

DOBROVOLNÁ Eva (2002)

68,00 s

 

Plavání 50 m v. zp. - st. žáci

FRANĚK Jan (2002)

38,92 s

PETŘÍČKOVÁ Veronika (2002)

49,77 s

 

Plavání 50 m v. zp. - ml. žáci

SUCHÁNEK Jakub (2002)

35,15 s

FALTUSOVÁ Klára (2002)

50,59 s

 

Běh na 1500 m - dorost

ŠOS Martin (2000)

5:01,7 min 

SEDLÁKOVÁ Jitka (1998)

6:59,57 min

 

 Běh na 1500 m - st. žáci

VYBÍRAL Ondřej (1999)

4:57,51 min

RYCHNOVSKÁ Dana (1995)

6:13,00 min

 

Běh na 1500 m - ml. žáci

HORVÁTH Lukáš (2000)

5:49,0 min

GRYCOVÁ Michala (1998)

6:30,0 min

  

Běh na 1000m - dorost

IVIČIČ Roman (2003)

3:27,65 min

RYCHNOVSKÁ Dana (1998)

4:31,0 min

  

Běh na 1000 m - st. žáci

KOLSTRUNK David (2003)

3:10,72 min

NEDĚLOVÁ Lenka (1997)

3:35,3 min

 

Běh na 1000 m - ml. žáci

ŠOS Martin (1996)

3:20,5 min

NEDĚLOVÁ Lenka (1996)

3:41,6 min

 

Běh na 800 m - dorost 

JELÍNKOVÁ Jiřina (2006)

2:52,4 min

 

Běh na 800m - st. žáci

 BUREŠOVÁ Lenka (2009)

2:48,2 cm

 

Běh na 600m - ml. žáci

 KUČEROVÁ Martina (1998)

2:00,9 s

 

Běh na 400 m - dorost

 JERSENSKÝ Jiří (1999)

57,7 s

Běh na 200 m - dorost

 SUCHÁNKOVÁ Lucie (2003)

31,0 s

  

Běh na 100 m - dorost

Kučera Radek (2003)

11,9 s

Běh na 60 m - dorost

ŠŤASTNÁ Petra (2006)

KNESLOVÁ Petra (2006)

8,8 s

 

Běh na 60 m -st. žáci

 FRITSCH Martin (1998)

7,5 s

ŠŤASTNÁ Petra (2006)

8,3 s

 

Běh na 60 m - ml. žáci

 HAMPL Ondřej (1996)

FRITSCH Martin (1997)

8,0 s

SVOBODOVÁ Eva (1999)

9,0 s

  

Atletický šestiboj - dorost

DVOŘÁK Pavel (2003)

2688 bodů

  

Atletický šestiboj - st. žáci

KOLSTRUNK David (2003)

2719 bodů

  

Atletický čtyřboj - st. žáci

KOLSTRUNK David (2003)

2056 bodů