Pondělí 24. 6. 2019
Zkrácená výuka
Výuka všech ročníků probíhá dle stálého rozvhu od 1. do 4. vyuč. hod. (včetně), poté vyučování končí.

Suplování:   Pondělí 24.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kaválek Tomáš

 

-

..

Jar

Jar

             

Pataki Eduard

       

..

             

Pauková Dana

-

..

..

..

..

-

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Jarošová Karla

3.hod

spojeno (Kav)

Vv

1 (Dív)

(uVv)

 
 

4.hod

spojeno (Kav)

Vv

1 (Dív)

(uVv)

 

Veithová Jitka

4.hod

navíc

TH

7

(uBi)

 

Vitula Karel

1.hod

navíc

TH

3

(uInf)

 

Zemenová Debora

2.hod

navíc

Aj

7 (sk.B)

(uČj)

 
 

4.hod

navíc

Aj

3 (sk.A)

(J1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1

3.hod

Vv

Dív

(uVv)

spojí

Jarošová Karla

(Kav)

 

4.hod

Vv

Dív

(uVv)

spojí

Jarošová Karla

(Kav)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Šva)

2

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pat)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

3

1.hod

TH

 

(uInf)

navíc

Vitula Karel

 
 

4.hod

Aj

sk.B

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

4.hod

Aj

sk.A

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

4.hod

Ze

   

odpadá

 

(Pat)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Šva)

 

6.hod

Inf

Dív

 

odpadá

 

(Vit)

4

0.hod

Aj

Rj

 

odpadá

 

(Žák)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

Inf

Dív

 

odpadá

 

(Vit)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Dra)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Žam)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Žam)

 

8.hod

Inf

Chl

 

odpadá

 

(Vit)

5

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pro)

 

8.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

6

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Pau)

 

7.hod

   

odpadá

 

(Dra)

 

8.hod

Ze

   

odpadá

 

(Pat)

7

2.hod

Aj

sk.A

(uČj)

navíc

Zemenová Debora

 
 

2.hod

Aj

sk.B

(uČj)

navíc

Zemenová Debora

 
 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

4.hod

TH

 

(uBi)

navíc

Veithová Jitka

 
 

5.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Zem)

 

5.hod

Nj

sk.A

 

odpadá

 

(Vei)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pro)

 

8.hod

CvFy

CvFy

 

odpadá

 

(Str)

 

8.hod

KNj

KNj

 

odpadá

 

(Vei)

 

8.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Zem)

 

9.hod

CvFy

CvFy

 

odpadá

 

(Str)

 

9.hod

KNj

KNj

 

odpadá

 

(Vei)

 

9.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Zem)

8

0.- 9. hod projekt

 

 

Úterý 25. 6. 2019
8.00-8.45: Třídnické hodiny pro všechny ročníky v kmenových učebnách (třídní učitelé)
8.55-11.30: Kino (Velké Němčice) - film "Všechno bude". V cca 9.00 hod. začne odjezd autobusy do Velkých Němčic. Pořadí a umístění tříd a vyučujících v jednotlivých autobusech bude upřesněno během první vyučovací hodiny.

Suplování:   Úterý 25.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

2

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

3

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

4

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

5

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

6

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

7

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dratva Tomáš

 

..

                   

Jarošová Karla

   

-

..

..

             

Kaválek Tomáš

 

..

                   

Marková Helena

   

..

..

..

             

Mezulianiková Zuzana

 

..

                   

Nechvílová Miroslava

   

..

..

-

             

Otýpková Karolína

   

-

-

-

             

Pauková Dana

..

..

-

                 

Pauková Dana

     

..

..

             

Provazníková Vendula

 

..

                   

Stravová Hana

 

..

                   

Švarzbergerová Danuše

   

-

-

..

             

Veithová Jitka

 

-

                   

Vitula Karel

 

..

                   

Zemenová Debora

   

-

-

..

             

Žáková Kateřina

   

..

-

-

             

Žampachová Hana

   

..

-

-

             

Změny v rozvrzích tříd:

1

0.hod

TvFl

TvFl

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

7.hod

TvMH

TvMh

 

odpadá

 

(Žam)

 

1.- 4. hod projekt

2

5.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pat)

 

8.hod

TvMH

TvMh

 

odpadá

 

(Žam)

 

1.- 4. hod projekt

3

5.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Nech)

 

5.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Žam)

 

6.hod

SeVv

SeVv

 

odpadá

 

(Jar)

 

6.hod

CvMa

CvMa

 

odpadá

 

(Pau)

 

8.hod

Vv

Chl

 

odpadá

 

(Jar)

 

9.hod

Vv

Chl

 

odpadá

 

(Jar)

 

1.- 4. hod projekt

4

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pro)

 

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

1.- 4. hod projekt

5

0.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Mez)

 

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Mar)

 

7.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Vei)

 

7.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

8.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

1.- 4. hod projekt

6

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Paz)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pro)

 

8.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

1.- 4. hod projekt

7

0.hod

CvMa

CvMa

 

odpadá

 

(Pau)

 

0.hod

CvCh

CvCh

 

odpadá

 

(Pro)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Str)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

8.hod

CvIn

CvIn

 

odpadá

 

(Vit)

 

8.hod

SeZe

SeZe

 

odpadá

 

(Pat)

 

9.hod

CvIn

CvIn

 

odpadá

 

(Vit)

 

9.hod

SeZe

SeZe

 

odpadá

 

(Pat)

 

1.- 4. hod projekt

8

0.- 9. hod projekt

Pedagogický dohled u třídy:

1, 1. hod - Kaválek Tomáš

2, 1. hod - Stravová Hana

3, 1. hod - Vitula Karel

4, 1. hod - Provazníková Vendula

5, 1. hod - Mezulianiková Zuzana

6, 1. hod - Dratva Tomáš

7, 1. hod - Veithová Jitka

 

 

Středa 26. 6. 2019
Den třídniho učitele.
Aktivity jednotlivých tříd s třídními učiteli (cca 8.00-11.30) dle rozpisu v Plánu akcí a aktuálních informací od třídních učitelů.

Suplování:   Středa 26.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

2

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

3

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

4

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

5

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

6

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

7

 

PRO

PRO

PRO

PRO

             

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Jarošová Karla

-

-

-

..

..

-

-

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pro)

 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

1.- 4. hod projekt

2

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pro)

 

1.- 4. hod projekt

3

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Žam)

 

5.hod

Inf

Chl

 

odpadá

 

(Vit)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Žam)

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Vit)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Vit)

 

1.- 4. hod projekt

4

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

Aj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

5.hod

Aj

Rj

 

odpadá

 

(Žák)

 

7.hod

Vv

Chl

 

odpadá

 

(Jar)

 

8.hod

Vv

Chl

 

odpadá

 

(Jar)

 

1.- 4. hod projekt

5

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

1.- 4. hod projekt

6

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

   

odpadá

 

(Dra)

 

6.hod

Aj

Ajf

 

odpadá

 

(Mez)

 

7.hod

Aj

Ajn

 

odpadá

 

(Mez)

 

8.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Mar)

 

1.- 4. hod projekt

7

0.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Vei)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Str)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Paz)

 

8.hod

SvSe

SvSe

 

odpadá

 

(Šva)

 

8.hod

CvBi

CvBi

 

odpadá

 

(Paz)

 

9.hod

CvBi

CvBi

 

odpadá

 

(Paz)

 

9.hod

SvSe

SvSe

 

odpadá

 

(Mar)

 

1.- 4. hod projekt

8

0.- 9. hod projekt

 

 

Čtvrtek 27. 6. 2019
Sportovní den
Žáci se přihlašují na jednu z nabízených akcí - přihlašovací archy a popisy akcí jsou na stole u hlavního vchodu do školy.

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

2

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

3

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

4

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

5

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

6

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

7

 

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

           

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Změny v rozvrzích tříd:

1

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pro)

 

1.- 5. hod projekt

2

6.hod

CvFy

CvFy

 

odpadá

 

(Str)

 

6.hod

CvBi

CvBi

 

odpadá

 

(Paz)

 

1.- 5. hod projekt

3

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Pau)

 

1.- 5. hod projekt

4

6.hod

Ov

   

odpadá

 

(Mez)

 

1.- 5. hod projekt

5

0.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Žák)

 

6.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Vei)

 

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

8.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Mez)

 

1.- 5. hod projekt

6

0.hod

Fy

   

odpadá

 

(Pau)

 

6.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Otý)

 

6.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Jar)

 

1.- 5. hod projekt

7

0.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Dra)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

8.hod

KAj

KAj

 

odpadá

 

(Zem)

 

8.hod

SeVv

SeVv

 

odpadá

 

(Jar)

 

9.hod

KAj

KAj

 

odpadá

 

(Zem)

 

9.hod

SeVv

SeVv

 

odpadá

 

(Jar)

 

1.- 5. hod projekt

8

0.- 9. hod projekt

 

 

Pátek 28. 6. 2019
8.00-8.45: Rozdávání vysvědčení v kmenových učebnách s třídními učiteli.

Suplování:   Pátek 28.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (13:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1

 

PRO

                   

2

 

PRO

                   

3

 

PRO

                   

4

 

PRO

                   

5

 

PRO

                   

6

 

PRO

                   

7

 

PRO

                   

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dratva Tomáš

 

..

                   

Kaválek Tomáš

 

-

                   

Mezulianiková Zuzana

 

..

                   

Provazníková Vendula

 

..

                   

Stravová Hana

 

..

                   

Veithová Jitka

 

..

                   

Vitula Karel

 

..

                   

Změny v rozvrzích tříd:

1

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

3.hod

Ov

   

odpadá

 

(Mez)

 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(Otý)

 

6.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Žam)

 

6.hod

Inf

sk.B

 

odpadá

 

(Vit)

 

1. hod projekt

2

2.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Žam)

 

2.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Mez)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

4.hod

Hv

   

odpadá

 

(Otý)

 

5.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

6.hod

TvFl

TvFl

 

odpadá

 

(Dra)

 

1. hod projekt

3

2.hod

   

odpadá

 

(Šva)

 

3.hod

Ze

   

odpadá

 

(Pat)

 

4.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Nech)

 

4.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Žam)

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pro)

 

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Otý)

 

1. hod projekt

4

2.hod

Fy

   

odpadá

 

(Str)

 

3.hod

Hv

   

odpadá

 

(Otý)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Šva)

 

5.hod

Aj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

5.hod

Aj

Rj

 

odpadá

 

(Žák)

 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

1. hod projekt

5

2.hod

Inf

Chl

 

odpadá

 

(Vit)

 

2.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Dra)

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

 

4.hod

Aj

sk.A

 

odpadá

 

(Mez)

 

4.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Žák)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Str)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pat)

 

1. hod projekt

6

2.hod

Ma

   

odpadá

 

(Paz)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mar)

 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pro)

 

5.hod

   

odpadá

 

(Dra)

 

6.hod

Aj

Ajn

 

odpadá

 

(Mez)

 

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

1. hod projekt

7

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Dra)

 

2.hod

DG

DG

 

odpadá

 

(Ler)

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Paz)

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Str)

 

5.hod

Aj

sk.B

 

odpadá

 

(Zem)

 

5.hod

Nj

sk.A

 

odpadá

 

(Vei)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kav)

 

1. hod projekt

8

0.- 9. hod projekt

Pedagogický dohled u třídy:

1, 1. hod - Kaválek Tomáš

2, 1. hod - Stravová Hana

3, 1. hod - Vitula Karel

4, 1. hod - Provazníková Vendula

5, 1. hod - Mezulianiková Zuzana

6, 1. hod - Dratva Tomáš

7, 1. hod - Veithová Jitka

 

Zpracováno v systému Bakaláři