Suplování:   Pondělí 17.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Pauková Dana

-

Vit

..

..

..

-

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Pataki Eduard

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

přesun <<

Ze

6

(uZe)

z 8.hod

Vitula Karel

1.hod

supl. (Pau)

Inf

3

(uFy)

 

Zemenová Debora

4.hod

navíc

Aj

7 (sk.B)

(J1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3

1.hod

Inf

 

(uFy)

supluje

Vitula Karel

(Pau)

6

6.hod

Ze

 

(uZe)

přesun <<

Pataki Eduard

z 8.hod

 

8.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 6.hod

7

4.hod

Aj

sk.A

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

4.hod

Aj

sk.B

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Pau)

8

0.- 9. hod projekt

 

 

17.00 Třídní schůzky budoucího prvního ročníku (primy).

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Pauková Dana

..

..

-

Mar

..

-

Jar

-

-

-

   

Žáková Kateřina

..

..

Žam

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Žampachová Hana

                   

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Jarošová Karla

6.hod

spojeno (Pau)

CvMa

3 (CvMa)

(uČj)

 

Marková Helena

3.hod

supl. (Pau)

Zsv

7

(uMa)

 

Žampachová Hana

2.hod

spojeno (Žák)

Aj

1 (sk.B)

(uBi)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1

2.hod

Aj

sk.B

(uBi)

spojí

Žampachová Hana

(Žák)

3

6.hod

CvMa

CvMa

(uČj)

spojí

Jarošová Karla

(Pau)

7

0.hod

CvMa

CvMa

 

odpadá

 

(Pau)

 

1.hod

CvMa

CvMa

 

odpadá

 

(Pau)

 

3.hod

Zsv

 

(uMa)

supluje

Marková Helena

(Pau)

8

0.- 9. hod projekt

 

 

SEXTA: školní výlet 19. 6. - 21. 6. (Dra, Nech)

Suplování:   Středa 19.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

6

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dratva Tomáš

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Nechvílová Miroslava

..

..

..

-

Vei

Žák

-

-

-

-

-

-

Pauková Dana

..

..

-

..

-

..

-

-

..

..

   

Provazníková Vendula

 

Pat

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Pataki Eduard

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Veithová Jitka

3.hod

navíc

Nj

7 (sk.B)

(uMa)

 
 

4.hod

spojeno (Nech)

Fj

3 (Fj)

(uMa)

 

Žáková Kateřina

5.hod

změna

Aj

4 (Rj)

(uCh)

 
 

5.hod

spojeno (Nech)

Aj

4 (Fj)

(uCh)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3

4.hod

Fj

Fj

(uMa)

spojí

Veithová Jitka

(Nech)

4

5.hod

Aj

Rj

(uCh)

změna

Žáková Kateřina

 
 

5.hod

Aj

Fj

(uCh)

spojí

Žáková Kateřina

(Nech)

6

0.- 11. hod projekt

7

3.hod

Nj

sk.A

(uMa)

navíc

Veithová Jitka

 
 

3.hod

Nj

sk.B

(uMa)

navíc

Veithová Jitka

 
 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Pau)

8

0.- 9. hod projekt

 

 

KVARTA: exkurze (Mor. kras) (Pro, Paz)
SEXTA: školní výlet 19. 6. - 21. 6. (Dra, Nech)

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

6

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dratva Tomáš

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Lerchová Tereza

-

Kav

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Nechvílová Miroslava

-

Žam

Vei

-

-

-

..

-

-

-

-

-

Pazderská Lucie

-

-

..

-

-

..

Str

-

-

-

-

-

Provazníková Vendula

-

-

..

..

-

..

Mez

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kaválek Tomáš

1.hod

supl. (Ler)

Čj

1

(uMa)

 

Mezulianiková Zuzana

6.hod

supl. (Pro)

Ov

1

(uZe)

 

Stravová Hana

6.hod

změna

Ma

2 (CvFy)

(uFy)

 
 

6.hod

spojeno (Paz)

Ma

2 (CvBi)

(uFy)

 

Veithová Jitka

2.hod

změna

Nj

3 (Nj)

(uDě)

 
 

2.hod

spojeno (Nech)

Fj

3 (Fj)

(uDě)

 

Vitula Karel

5.hod

navíc

Inf

3 (Chl)

(uInf)

 

Žampachová Hana

1.hod

změna

Aj

3 (sk.A)

(uDě)

 
 

1.hod

spojeno (Nech)

Aj

3 (sk.B)

(uDě)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1

1.hod

Čj

 

(uMa)

supluje

Kaválek Tomáš

(Ler)

 

6.hod

Ov

 

(uZe)

supluje

Mezulianiková Zuzana

(Pro)

2

6.hod

Ma

CvFy

(uFy)

změna

Stravová Hana

 
 

6.hod

Ma

CvBi

(uFy)

spojí

Stravová Hana

(Paz)

3

1.hod

Aj

sk.A

(uDě)

změna

Žampachová Hana

 
 

1.hod

Aj

sk.B

(uDě)

spojí

Žampachová Hana

(Nech)

 

2.hod

Nj

Nj

(uDě)

změna

Veithová Jitka

 
 

2.hod

Fj

Fj

(uDě)

spojí

Veithová Jitka

(Nech)

 

5.hod

Inf

Dív

(uInf)

navíc

Vitula Karel

 
 

5.hod

Inf

Chl

(uInf)

navíc

Vitula Karel

 
 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Paz)

4

0.- 11. hod projekt

5

6.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

6

0.- 11. hod projekt

7

0.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Dra)

8

0.- 9. hod projekt

 

 

SEXTA: školní výlet 19. 6. - 21. 6. (Dra, Nech)
VŠECHNY ROČNÍKY: uzavření klasifikace za II. pololetí - do 11.30 hod.

Suplování:   Pátek 21.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 17.6.2019 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

6

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

8

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

PRO

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dratva Tomáš

-

..

..

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Lerchová Tereza

-

..

..

..

Kav

-

Pro

-

-

-

-

-

Nechvílová Miroslava

-

..

-

..

Žam

Žák

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kaválek Tomáš

4.hod

supl. (Ler)

Čj

1

(uMa)

 

Provazníková Vendula

6.hod

supl. (Ler)

Ch

4

(uMa)

 

Zemenová Debora

3.hod

navíc

Aj

5 (sk.B)

(J1)

 

Žáková Kateřina

5.hod

spojeno (Nech)

Aj

4 (Fj)

(uMa)

 

Žampachová Hana

4.hod

spojeno (Nech)

Aj

3 (sk.B)

(uCh)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1

4.hod

Čj

 

(uMa)

supluje

Kaválek Tomáš

(Ler)

2

6.hod

TvFl

TvFl

 

odpadá

 

(Dra)

3

4.hod

Aj

sk.B

(uCh)

spojí

Žampachová Hana

(Nech)

4

1.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Nech)

 

5.hod

Aj

Fj

(uMa)

spojí

Žáková Kateřina

(Nech)

 

6.hod

Ch

 

(uMa)

supluje

Provazníková Vendula

(Ler)

5

1.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Dra)

 

2.hod

Tv

Tvd

 

odpadá

 

(Dra)

 

3.hod

Aj

sk.A

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

3.hod

Aj

sk.B

(J1)

navíc

Zemenová Debora

 
 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ler)

6

0.- 11. hod projekt

7

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

DG

DG

 

odpadá

 

(Ler)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Dra)

 

2.hod

DG

DG

 

odpadá

 

(Ler)

8

0.- 9. hod projekt

 

Zpracováno v systému Bakaláři